Etkinlik

    Home / Etkinlik

Etkinlik

  • Uzmanlar grubunda bir güncelleme yayınladı 5 yıl 6 ay önce

    Bir uzman sorumu yanıtlarsa çok sevinicem hatta kendisine starbuckstan bir mocha alıcam o derece… Şöyle ki 3 haftadır genital siğillerim var ve ben 2 hafta boyunca -ki doktor bırakmalısın demesine rağmen- verrutol isim bir ilaç kullandım an itibariyle cildim volkanik patlamalar oluşmuş bir kara parçasından çok da farklı değil yaralarım var halen kapanmakta olan amma velakin tam bitti diyorum başka bir siğil daha çıkıyor ona sürüyorum bu sefer yine başka yerden çıkıyor.Bu normal midir? Kriyo,yaktırma ya da lazer gibi bir yöntem mi düşünmeliyim? Rahim enfeksiyonu da var bende onun için de ilaç kullandım fakat akıntım devam ediyor yoğun bir şekilde bununla bağlantılı olabilir mi?

    • 5 yıl 6 ay önce tarihinde yanıtladı

      Kremi bırakmalısın bi süre bekle iyileşme olmazsa mutlaka doktora görünmelisin. Geçmiş olsun

    • 5 yıl 6 ay önce tarihinde yanıtladı

      Ayşenur verrutol bir krem değil asidik özellikli bir siğil ilacı yani yara olması normal ama hpv normal bir siğil değildir verrutol kullanma daha çok zarar verirsin aldara diye bir krem var derinin sürdüğün bölgelerinde bağışıklığı güçlendirerek siğillerle savaşıyor fakat 3 kutudan fazla kullanılması çok zararlı ve fakat ben erkeğim bir bayanda kullanılması uygunmudur bilemiyorum mutlaka bir doktora danış