Hastane ve tedaviler ve maliyetleri… (40 posts)

• Profile picture of currycomb currycomb said 4 years, 8 months ago:

Hmm elma sirkesini uygulayabileceğim bir yerde değil benim siğilciklerim :)
    Cerrahpaşa’ya gittim ve memnun kalmadım bilginiz olsun, benimki ulaşılması zor bi noktada oldugu icin sanırım kadın ilgilenmedi. Demekki 15 tl ye anca bu kadar oluyormus :)
    Bekle beni Jinemed ben geliorum “sanırım.” :D

• Profile picture of almira almira said 4 years, 7 months ago:

liones geçmiş olsun. ben ankara HRS kadın has.hastanesine gidiyorum. 3 hafta önce LEEP oldum. prof.tarık aksu doktorum. çok memnunum.her şey çok çabuk oluyor.sonuçlar içindebeklemiyorsun. maliyeti yaklaşık 1000 tl. ilgi süper.

• Profile picture of angel angel said 4 years, 7 months ago:

ssk lı oldummm 17 lira muayene ücretii koter 400 liraa arkadaşlarrr

• Profile picture of comito comito said 4 years, 7 months ago:

ohooo ben leep + kondilom oldm 150 tl ye :) 20 tl muayene özel de ;)

comitoo şehir olarak nerdesinn doktorunn kimmm hastane neresiii yardımcı olurmusunnn

• Profile picture of panzehir panzehir said 4 years, 7 months ago:

ben bahçelievlerde özel meltem hastanesinde koter yaptırdım. ssk lıyım ayriyetten ailemin emekliliğindende yararlanabildiğim için muayene ücreti hiç ödemedim ve koterede sadece 150 tl verdim. çok güler yüzlü sevecen tatlı bir doktorum var :)

eee çokk iii panzehirrr bana yakın bahçeli evlerr bende bi deniyim bariii

dene canım dene necla hanıma git çok iyidir kendisi

• Profile picture of comito comito said 4 years, 7 months ago:

ikitellide ist.hospital da kamerbey şeker bi adamdır tavsiye ederim;)

arkadaşlar ben 2. koterimi olucam vajina içinde yok dışında bir kaç tane küçük siğilim çıktı aldara istemedim yakarak daha kolay kurtuluyosun. bu sefer devlet hastahanesine geldim cerrahpaşaya. hiç bir ücret ödemeden koterimi olucam :) ama bir sürü tahlil istediler burada( özel hastanede bukadar çok şey istememişlerdi şaşırdım ) 5 tüp kan tahlili ayrı ayrı bölümlerde, ekg ve akciğer filmi. devlet hastanesinde bunları yaptırana kadar canım çıktı o ayrı mesele. 1 ay önce smeer yaptırmama rağmen muayene sırasında yine smeer aldılar (10 tl verdim ona). neden acaba yaa? smeerim temiz çıkmıştı oysa ki niye tekrar aldılar ki ???

• Profile picture of bless bless said 4 years, 7 months ago:

cerrahpaşa düşük maliyetli baya. prof.lar normal doktordan biraz daha pahalı ama çok iyiler.
    devlet hastanesi diyip geçmemek lazım. üniversite hastanesi sonuçta. dolayısıyla prof.lar uzmanlar, araştıran, uğraşan insanlar.
    mesela normal bi doktor bana bir teşhis koydu. prof baktı ve başka bişi olduğunu söledi. saolsun boşuna uğraşmaktan kurtuldum sayesinde.

• Profile picture of currycomb currycomb said 4 years, 7 months ago:

Altıntepe Kızılay’ı anüs ve barsağında siğil olanlara şiddetle tavsiye ediorum. Ben sigortasızım 35 Tl aldılar ve doktorlarından çok memnun kaldım. Tedaviyi Medical Park’ta oldum kontorl için Kızılaya gittim ve inanılmaz ilgili bir doktorla karşılaştım çok mutluyumm!
    Bide şey hmm koter, kreoterapi lazer ne istiosaniz varmis dier hpvlilerede duyurulur!
    Hepimize geçmis olsun

• Profile picture of bless bless said 4 years, 7 months ago:

kızılay a eskiden çok güvenirdim. iyi doktorlar var falan derdim. özellikle bakırköydeki kızılayların çok iyi olduğu söylenirdi. ancak son başıma gelenden sonra yok arkadaş. kızılay yalan.

medical parkta tedavi ücreti ne kadardı ordaki doktorlarda iyimi nasıl davranıyolar

• Profile picture of hhbutterfly hhbutterfly said 4 years, 7 months ago:

Yahu bu fiyatlar çok iyiymiş.ben 3 hafta önce ethica da 1200 e yaktırdım. bağırsak ve anus tekileri. hoş yine çıktı. yine gitcem doktora .başıma bu sefer ne gelecek bilmiyorum. bağırsaklarımdaki yaralar halen düzelmedi ve acıyo :(