HPV

Home / HPV

HPV

Sirke-Hpv (29 mesaj)

• givemeareason kullanıcısının profil resmi givemeareason 5 yıl, 9 ay önce dedi:

bu verrutolu deneyen arkadaslar varmi . recetesiz direk alabiliyoruz sanirim . yaktirmakmi daha iyidir yoksa ama ugrasscak halim yok bu sigiller cok sey aldi benden ister istemez buyuttum keske daha sakin olsaymisim cok sey kaybettim

• hasan kullanıcısının profil resmi hasan1p 5 yıl, 9 ay önce dedi:

Benim penis ucunda üretraya doğru 1 tane küçük siğil vardı çağ agacı yagını kullandım ancak 1 ay sonra genital bölgede aşırı kaşıntı yaptı bıraktım ancak siğil biraz küçülmüştü ardından elma sirkesi kullandım biraz yara yaptı ama siğil gitti görünüyor umarım tekrar çıkmaz, bakmaya bile korkuyorum tekrar geldimi diye,

• vipp kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 5 yıl, 9 ay önce dedi:

GIVEMEAREASON ben Verrutolu sadece sitke kullananlar okusun diye yazdim.pratik yerlerdeki kücük sigillere karsi ben kullandim.Nere dersen elim falan.Belkide sigil degildir paranoyak oldugumdan dolayi ilk zamanlarda.Cinsel bölgede Verrutolu sürecen kuruyacak bilmem ne sabir isi.Cünki pesine giyinsen sürtünüp camasira dagilacak vesayre.Kisa yoldan Krio Koter lazer benim mantigima göre en kestirme yolu.ha kiminde ise bu yarar kiminde diger yöntem.Biri koter yaptirir kaybolurlar yada krio neyse sonra bende hersey tekrar güllük gülistanlik diye gider tekrar ayni hatalari yapar kapar hpv tekrar 1 sene sonra cikar sigiller deli divaneyi oynar.Kimi yaktirir ama alkole devam sigaraya devam strese devam yanlis ne varsa devam bende yine cikiyor yok ise yaramiyor falan.BURDA kimse baskasini kendi ile kiyaslamasin.Herkes yaziyor ciziyorda acaba normal hayatinda nasil yasiyor biliyormuyuz?O halde CESITLI DOKTORLARIN görüsleri dikkate alinarak bir yol cizer insan kendine o yolu sabirla yürür.Benim aklim mantigim böyle diyor,baskasina karismam uzmanda degilim.

• givemeareason kullanıcısının profil resmi givemeareason 5 yıl, 9 ay önce dedi:

evet arkadaslar minicik bi sigile sirke uygulamayi dusunuyorum . uygulayan arkadaslar deneyimlerini paylasirlarsa cok guzel olcak . sakincasi yok diye dusunuyorum kendimce . ayrica penis off luk durumundan bahsetmis biri boyle birsey varmidir ?

• vipp kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 5 yıl, 9 ay önce dedi:

Kardes bas sirkeyi o zaman.

• muro kullanıcısının profil resmi muro 5 yıl, 8 ay önce dedi:

arkadaşlar boş parfüm şişesini iyice temizleyip içine sirkeyi dolduruyorsunuz koyuyorsunuz montunuzun cebine ya da arabanın torpidosuna abi her bulduğun boşlukta fıs fıs :D genital bölgeye sürekli yaptın peçeteyle sürmeyin pamukla dağıtmayın yayılır fıs fıs tedavisiyle mis gibi dağılmadan yayılmadan sirke yi uygulayın sirke her siğilde işe yaramaz tip e bağlı hangi tipde yararlı olyuor bilmiyorum ama deneyin en azından zarar gelmez içinde e vitamini var ph değeri vücutla aynı ne yara yapar ne bi şe biraz kokar kalın bi iç çamaşırı ile mis gibi dolaşın moral bozmak yok gidecek bunlar ve gidiyorlarda:)

• givemeareason kullanıcısının profil resmi givemeareason 5 yıl, 8 ay önce dedi:

once pamugu daldirip sirkeye oyle deneyecegim . bu dedigin yontem supermis . gerekli malzemelerim var.

• swanted kullanıcısının profil resmi swanted 5 yıl, 8 ay önce dedi:

sirke asit olduğu için siğilleri etkiliyordur ama ne kadar güçlü olabilir ki. memlekette ilaç mı yok sanki anlamadım. sirke mucizeymiş gibi anlatılıyor. sirke süren arkadaşlar salisilik asit sürerseniz daha kesin çözüm alırsınız benden söylemesi..

• vipp kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 5 yıl, 8 ay önce dedi:

Bende bir Hpv zede olarak bu sirke basligina son yorumumu yaziyorum.mantikli düsünerek bazi seyleri cözebiliriz.Neden,örnek bazi agaclar var kesince topraga yakin tekrar filizlenir fidan olur sonra agac olur.Bazi agaclar vardir bir kere kesince daha yesillenmez.Simdi bu Hpp denen zurna yesillenen cins agactan.eeee tekrar filiz verip cikmamasi icin ne yapmali?Agaci kökleri ile birlikte topraktan sökmeli demi?Simdi Krio koter asit masit gibi tedavi edici yöntemlerde amac bu sigilleri yok degilmi?Evetttttttttttttttttt.Ben elimin üzerinde bir noktaya denem amacli sirke sürdüm kulak cöpü ile bir kac gün pes pese.Bu sirkede normal yemek sirkesi degil haaaaaaaaaaaa,%25 lik oran var.Su ile inceltilmeden kullanamassin.Mutfagin temizligi icin kullanilir genelde.Onu inceltmeden kürdan ile sadece oraya düzenli sürmeme ragmen sadece 3-5 gün sonra o yüzeyini soydu.Doktora gittim basti krio yu KÖKÜNÜ kuruttu.Bende simdiye kadar Krio yapilan yerden tekrar cikmadi.Bazi doktorlar acele ederek Krio yu cok az bekletiyor.Cok bekletincede cok su topluyor.Orta ayarini bulmak lazim.Sigilde önemli olan virusün cekirdek kökünü tahrip etmek bence.Bazen Krio ve Koterde tam iyi yapilmayinca tekrar ediyor ayni yerden benim mantigim.Bir seyin,bu sirke olur tas olur odun olur neyse sigilin merkez üssünü yok etmedigine kanaat getirirseniz bosa ugrasmayin derim.Bunlari bana ebem anlatmadi,kendi mantiki düsüncelerim.Yinede herkesin aga keyfi bilir.Son yorumumdu basarilar.

• givemeareason kullanıcısının profil resmi givemeareason 5 yıl, 8 ay önce dedi:

sirkeyle bi sonuc alamadim aksine tahris oldu buradan duyrulur, bulundugum memlekette ilac yok yoksa buna basvurmam .

• swanted kullanıcısının profil resmi swanted 5 yıl, 8 ay önce dedi:

bulundugun yerde eczane yok mu. en azınan 1 tane vardır. podofilm şipariş et. çok aha etkili sonuc alırsın bence.

• Selin mutlu kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 4 hafta önce dedi:

Geçen hafta vajina iç dudakların üst iç kısmında sivilce vardı. Bir kez bactroban sürdüm içi beyazladı ve sivilce patladı. Küçük bi irin çıktı. Bugun yıkarken hemen o sivilcenin yanında bi kabartı gördüm ama sivilce gibi acımıyor. Sivilcenin yeri hafif kırmızı hala. İnternette hpv falan bir sürü şey okudum. Biliyorsunuzdur elma sirkesi ile tedavi diye bir sürü yazı var. Az önce pamuğa sirkeyi dökğp pamuğu orada 10 dakika beklettim. Kaldırdıgımda o kısım beyazlamıştı. Forumda beyazlarsa hpv yazıyor. Sivilcenin yerine çok yakın beyazlayan sivilce mi o mu anlamadım. Merak ettiği şey başka bi lezyonsa da beyazlar mı? Çok tedirgin oldum ve korkuyorum. Cinsel bi ilişkim olmadı. Cilt teması dahil fakat agda vs yaptırıyorum oralardan bulaşmış olabilir mi bilmiyorum. Bir de iş yerinde birisinde hpv olduğunu biliyorum. O kabartı beyazlayınca çok endişelendim. Eski sivilcenin tahrişinden olmuş olabilir mi? Yoksa beyazladığı için hpv midir? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Çok tedirgin ve panik haldeyim.

• Sessiz kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 4 hafta önce dedi:

Her beyazlayan şey hpvdir diyemeyiz sivilce olabilir. Muhtemelwn sivilcedir. Bekleyin bir haftaya geçer. Geçmezse bi gösterin doktora ama söylediklerinize göre sivilceye benziyor.

• Selin mutlu kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 4 hafta önce dedi:

1-3 gündür sirkeli oamuk koyup 1 saat bekliyorum. Sivilcenin yeri tahriş oldu soyuldu gibi ama yanındaki küçük öıkıntı hala duruyor. Bir hafta bekleyip doktora gideyim diyorum ama bakireyim bana nasıl test yapacaklar? Ve o tahriş olan yere hangi kremi sğrmemi önerirsiniz.