HPV

Home / HPV

HPV

Sirke-Hpv (29 mesaj)

• merdiven kullanıcısının profil resmi merdiven 7 yıl, 5 ay önce dedi:

Merhaba ;
    Arkadaşlar birkaç sorum olacak :Umarım yardımcı olursunuz …
    1-) Penisimize sirke sürdüğümüz zaman eğer hpv varsa sirke hpv nin rengini nasıl yapar.Umarım anlatabilmişimdir.Yani hpv siz biri penisine sirke sürdüğü zaman rengi falan değişir mi ? Hpv li biri penisine sirke sürdüğü zaman siğil varsa siğillerin rengi değişir mi ?
    2-) Sirke tedavisini nasıl uygulamalıyız
    3-) Hpv konusunda İstanbulda uzman bir doktor önerirmisiniz ? benim araştırmalarıma Hakan Topalismailoğlu var ? nasıl bir doktor giden tedavi olan var mı ? Tedavi ücreti ne kadar ?
    4-) oral seks yapmadan ağızda hpv olur mu ?
    5-) hpv ile penisteki mantar birbirinden nasıl ayrılır ?
    Teşekkürler…

• Ben ♥ HPV kullanıcısının profil resmi Ben ♥ HPV-1p 7 yıl, 5 ay önce dedi:

Merdiven,

1-) Aslinda beyazlamasi gerekiyor ama bu yontem tutarsiz bir yontem. %30 civarinda yanlis pozitif yada yanlis negatif verebiliyor. Yani sigil beyazlamayabiliyor yada sigil olmayan seyler beyazliyor vs. Bu yontem sadece kadinlarda, cervixte ve cok deneyimli uzmanlar tarafindan isabetli uygulanabiliyormus.

2-) Gece yatmadan, pamuga bolca dokuyosun, sigilin ustune kapatiyorsun ve bantla tutturuyorsun. Sabah kalkinca da su ve sabunla temizliyorsun. Bunu her gece tekrarla. 1-2 gecede beyazlama oluyor. 3-4te karariyor ve 5. gecede falan dusuyor. Bazilari tahris sebebiyle araliklar vererek yapiyor. Cildine bagli, mesela bende cok hafif pisik disinda hic bi sorun olmadi.

Sunu da eklemeden gecemicem ama, bence bosver sirkeyi falan doktora git. Ben sirke kullandim, basarili da oldu ama tekrar edip durdu. Ve doktor senin gormedigin sigilleri de gorup yakiyor/donduruyor. O yuzden sirke tedavi olarak yeterli olsa da teshis icin yetersiz.

3-) Ozellikle bir uzman arastirmadim acikcasi. Sonucta biz erkegiz, derdimiz sadece sigil. Kanser riski falan olmadigina gore, fantastik bi doktora gitmeye gerek yok :P Yardimci olacak, butceni sarsmayacak herhangi bir Uzm. Dermatologa git derim.

4-) Agizda HPV neredeyse hiç olmaz. Oral sekssiz daha da olmaz. Herkes agizda HPV olayina takmis durumda ama agizda HPVnin yetiskinlerde olma ihtimali cok cok dusuk.

5-) bir perde yardimiyla ayrilir :P bunu valla hic bilmiyorum :D ama gidip doktora gostereceksin, o da budur sudur diyecek. merak etme, dermatologlar baktigi anda herseyi anliyolar.

goruyorum ki cok paranoya yapmissin. hic bu kadar canını sıkma. oncelikle sigil ciktigina gore cok buyuk ihtimalle iyi huylu bir tip kapmissin. ve henuz doktora gittin mi bilmiyorum ama doktorlar bu virusu o kadar umursamiyorlar ki sasarsin.

bak, yaklasik 30 sene amerika cinsel yolla bulasan hastaliklar derneğinin başkanlığını yapmis Dr Hunter Handsfield diyor ki; “vucudumuzda pek cogu tanimlanamamis binlerce tur ve milyarlarca mikroorganizma var. sirf cinsel yolla bulasiyor diye yada -yanlis- diye tanimladigimiz bir sonuc cikariyor diye kendimizi germenin anlami yok. arastirmalar gosteriyor ki; HPVnin cok buyuk orani 1-2 sene icinde kendiliginden iyilesiyor. HPV bulasmasi elbette istenen bir sey degildir ama herkeste vardir – bende de cikmisti.”

o bakimdan, relax :D

• merdiven kullanıcısının profil resmi merdiven 7 yıl, 5 ay önce dedi:

Ben ♥ HPV çok teşekkür ederim cevapların için .. Bir sorum daha olacak bu hpv tedavisine başlanılmadan önce tip testi şart mı . Bu konudaki düşüncelerini paylaşırsan sevinirim…tip testi olmadan hpv tedavisine başlanılmasının artısı ve eksisini değerlendirirsen sevinirim.

• namnam kullanıcısının profil resmi namnam 7 yıl, 5 ay önce dedi:

yahu zaten şu sirke olayında büyük bir yalnış anlaşılma var. adamlar zamanında bizim smeardir ıvırdır zıvırdır yerine sirke döküyormuş,işte beyazlarsa hpv var falan hesabı, biz de geçirecek diye sürüyoruz. bir defa yaptım,doktorum da çocuk gibi azarladı:))) kocakarı işleri bunlar diye. zaten çok acıdı:))) ben de bir daha yapmadım.ayrıca bu sirke ile tedavi olayı bir tek bizim sitelerde var,elin amerikalısı bundan sirke testi die bahsediyo sitelerde:)))

• Ben ♥ HPV kullanıcısının profil resmi Ben ♥ HPV-1p 7 yıl, 5 ay önce dedi:

whoandwhere,

sirke sigili gercekten de kurutuyo ve dokuyo ama cok isabetli bir yontem degil elbette… sirke ile tedavi yabanci sitelerde de cok var, ben de denedim; basarili oldu ama onermiyorum :D

cogu doktor tip testinden bahsetmiyo bile, yakalim gitsin diyo… tip testine cok gerek yok, erkeksen daha da gerek yok :P

ama yaptirmanin da eksisi degil artisi olur; en azindan bilirsin… mesela tip testi 6-11 falan cikarsa kanserojen olmadigini ogrenip rahatlarsin :)

• AVNİ kullanıcısının profil resmi AVNİ 6 yıl, 2 ay önce dedi:

Merhabalar değerli arkadaşlarım ;

penisimde 2 adet siğil var ve 1 yıldan fazla süredir hep 2 adet olarak kaldı yani artmadı azalmadı. ( Maşallah ) . Siğillerde böyle oluyor mu ? Yani okuğum arkadaşlar hep sürekli arttığını söylüyorlar bende ne arttı ne azaldı..Sizce bu durum anormal bir durum değil mi ?

Teşekkürler…

• kaseragi kullanıcısının profil resmi kaseragi 5 yıl, 10 ay önce dedi:

avni benimde öyleydi 2 yıl boyunca 2 taneydi ama bu aralar yani 1 ay içinde 20 felan oldu…bana sorarsan yaktır derim yoksa çogalıyor …grip oldum baya agır geçti o ara çogalmışlar …vücut çaptan düşünce hpv artıyor…

• Emremre kullanıcısının profil resmi Emremre8p 5 yıl, 9 ay önce dedi:

Öyle yaşamaya devam etme sakın 2 siğil maşallah falan.Nazar boncuğu da tak yanlarına:)
    Şaka bir yana hemen yaktır ve o ikisinden de kurtul

• hasan kullanıcısının profil resmi hasan1p 5 yıl, 9 ay önce dedi:

elma sirkesi olayı cidden işe yarıyor yurtdışındaki forumlarda bile millet artık elma sirkesine başlamış, elma sirkesi, pamuk, yarabandı

• vipp kullanıcısının profil resmi Silinmiş kullanıcı 5 yıl, 9 ay önce dedi:

Almanya da Essig Säure diyorlar,yani sirke asidi.Bunun %25 oraninda hazirlanmisi var.Yani normal yemeklerde falan kullanilandan 5 kat daha fazla asit.Essig essenz markasini googleye yazin resimleri cikar.Seyreltilerek hem salata hemde tamizliuk gibi seylerde kullaniliyor.Normal salatalar icin falan asit orani %5 dir.Bu sigiller icin kullanilirmi bilmem ama % 25 lik asit orani derinin dumanini attirir dikkat edin iz falan kalmasin.

• Emremre kullanıcısının profil resmi Emremre8p 5 yıl, 9 ay önce dedi:

Öyle bir iki tane siğiliniz varsa belki işe yarabilir ama neticede koca karı ilacı.Tüm bölgeye nasıl sirke süreceksiniz? insanın kıçını başını yara yapar valla.Tıptan ümidini kesmeden böyle şeylere girmeyin arkadaşlar.Bu forumda bugüne kadar neler neler sürüldü bir bilseniz…Aynı her yere salça olup onu mu süreyim bunu mu sokayım işlerine ben de girmiştim vakti zamanında ama tıp olayı bitiriyor merak etmeyin

• givemeareason kullanıcısının profil resmi givemeareason 5 yıl, 9 ay önce dedi:

selamlar . kolay gelsin . peniste iki tane ucuk cikmisti yani sigil diyemem bunlar ucuktu genital ucuk diye geciyolar sanirim goruntulerinden o teshisi koydum . ataklardan sonra bunlar gectiler ve yaklasik 2 aydir birsey yoktu . simdi ufacik minicik bi sigil kesfettim. sigil evet ucuk degil . sirke yontemini kullanmak istiyorum. salatalara konulan sirke kullanacagim . bagisiklik sistemimi guclendirmek icin 1 aydir ugrasiyorum ama sonuc vermiyor bu sigil yerinde duruyor cok kucuk bir tane. onerileriniz varmi tesekkurler

Bendede seytan kulagina kursun 3 aydir ucuk cikmadi,cikinca sakin patlatma kasima dikkat et dagilmasin.Ayrica bu konuda yazi yazmak istersen forumda geri geri gidip ararsan HERPES yani UCUK diye baslik var.

VERRUTOL SIGIL ILACI

FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ

Florourasil antimetabolit özelliğe sahip sitostatiklerdendir. Florourasil, nükleik asitlerin bileşiminde bulunan Timin’in (5-Metilurasil) sentezini ve kullanımını Timin’e olan yapısal benzerliğinden dolayı bloke etmek suretiyle RNA ve DNA sentezini önler. Bu suretle siğile neden olan virüsün üremesini önler. Salisilik asit ise preparata bilinen keratolitik özelliğinden dolayı ilave edilmiştir.

“””””Florourasil, nükleik asitlerin bileşiminde bulunan Timin’in (5-Metilurasil) sentezini ve kullanımını Timin’e olan yapısal benzerliğinden dolayı bloke etmek suretiyle RNA ve DNA sentezini önler. Bu suretle siğile neden olan virüsün üremesini önler””””” .SIRKE VIRÜSÜN ÜREMESINI önlüyormu bilmiyorum ama Verrutol önlüyormus.Artik karar sizin…

• givemeareason kullanıcısının profil resmi givemeareason 5 yıl, 9 ay önce dedi:

bu verrutolu deneyen arkadaslar varmi . recetesiz direk alabiliyoruz sanirim . yaktirmakmi daha iyidir yoksa ama ugrasscak halim yok bu sigiller cok sey aldi benden ister istemez buyuttum keske daha sakin olsaymisim cok sey kaybettim