Çay Ağacı Yağı (26 posts)

• Profile picture of didim didim said 4 years ago:

Merhabalar ;

Bugün Cemre Marka % 100 Çay Ağacı yağı aldım.30,00 Tl ye aldım.Etiket Fiyatı 34,00 TL … Kullanıp arakadaşlara görüşlerimi bildirecem..Kerem arkadaşımıza Teşekkür ediyorum.Umarım işimize yarar.Kullandıktan sonra görüşlerimiz bildirecem.Kerem arkadaşımdan Başka kullanan arkadaş varsa görüşlerini yazarsa seviniriz.

Saygılar…

• Profile picture of Emremre Emremre8p said 4 years ago:

Ben de kullanmaya başladım farklı bir marka ile.Ben de buraya yazarım henüz ilk gün

• Profile picture of didim didim said 4 years ago:

Çay Ağacı Yağını Kullanan Herkes Yorumlarını yazarsa sevinirim…En azından arkadaşlara yol gösterici olur..

• Profile picture of Emremre Emremre8p said 4 years ago:

Bu arada ben cemre alacağım sanırım.Zira bendeki ürün yerli üretim olabilir ve etki etmeyebilir.O sebeple yanlış bilgilendirme olmasın. O kadar fiyat farkı varsa mutlaka bir etki katsayısı farkı vardır.
    Didim sen nereden aldın acaba?Şehir ilçe-internet-aktar???

• Profile picture of kartal kartal said 3 years, 12 months ago:

burası cemre standı galiba. nedir arkadaşlar bu markanın sırrı? sponsor falan mı?

• Profile picture of Deleted User said 3 years, 12 months ago:

bu cemre reklamına baya kananlar varmış aramızda..

• Profile picture of didim didim said 3 years, 12 months ago:

nerden biliosun yalan olduğunu ispatlarmısın .. hangi sonuca göre yalan olduğu kanısına varıyorsun …biraz açıklarmısın

http://www.vimjo.com/urun/cemre-cay-agaci-yagi-15-ml-.aspx

oku bakalım faydalarını…

• Profile picture of Deleted User said 3 years, 12 months ago:

ya arkadaşım ot çöp işe yaramaz diyorum ben. birisi bana çıksın gelsin yanıma ben kurtuldum desin tamam dicem. kim ticaret yapıyo burda anlamadımki. ozaman desenize bu tıp ilim bilim boşa var :)
    evet bende memnun değilim sürekli yakılıp dondurulmaktan ama yapacak bişey yok sanıyorum. neyse sen kullan didim kardeş eğer işe yararsa haber ver gidip bi tanker alayım.

• Profile picture of didim didim said 3 years, 12 months ago:

genco kullanıyorum… tecrübelerimi sizinle paylaşacam …

• Profile picture of Emremre Emremre8p said 3 years, 12 months ago:

Genco eğer kendin bir tedavi yöntemi bulduysan paylaş bizimle.Eğer yoksa da sus biraz.Her paylaşılan yönteme yalan dolan veya bize kandırılmış gözüyle bakma.Sana göre de seni kandırmışlar gitmişsin dünyanın parasını vermişsin doktora.Saf mısın?(Bu senin davranış şeklin)
    Bu yöntemi ben de deniyorum çünkü başka çarem kalmadı.10 kere kriyo+koter yaptırdım sonuç yok.Ben de araştırdım tamamiyle çay ağacı yağı olan bir tek bu marka var.Diğerleri saf değil veya yerli çay ağacı üretimi.Bu sebeple genco arkadaşımızın sabırsız davranıp “deneyip kurtulan varsa eyvallah” kuramını oluşturmaya çalışıyoruz.Şevkimizi kırmazsa eğer deneyip paylaşacağım.
    Genco biraz biriktirdim sana söyleyeceklerimi ama kusura bakmazsın artık.Ticaret falan yaptığımız yok burda.Aldarayı övenler de mi yapıyor o zaman.Tıpta kullanılan etken maddeler de zaten bitkilerden veya kimyasal olarak elde ediliyor.Yani tıpla dolaylı olarak bağlantısı var.Kertenkele gözü,at saçı ve komşunun öğütülmüş dişini kaynatmıyoruz burda kazanda.
    Şimdi herkes müsade etsin de şu yağı deneyelim ve sonucunu buraya yazalım.Kurtulursak ne mutlu hepimize,kurtulamazsak da başka yöntemlere devam
    Kalın sağlıcakla

Genco nerede yalan demiş anlamadım?

İsteyen istediğini kullanır tabiki ama markanın bu kadar neden üstünde duruyorsunuz ondan bahsedin? Diğer markaların sahte ya da saf olmadığını nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz? Tahlil mi yaptırdınız? Yaptırdıysanız nerede, ne zaman? Bende diyorumki benim 14 liraya aldığım yağ saf ve güvenilir, haydi bana olmadığını ispatlayın. İnsanları salak yerine koymayın.

Haa Kerem bey nerede kaldı iki satır yazmamış şuraya hayret…

Eğer biraz daha dikkatli okursan kartal arkadaşım benim de bu yazının başında başka bir marka almış olduğumu görürsün.Ben de gayet ucuza aldım.Ayrıca atladığın bir nokta var.İsteyen istediği markayı alsın bana ne.Ben iki marka aldım.İkisini de yıllarını aktarlığa vermiş bir abime sordum.Farkını anladım yoksa tahlil yapacak halim yok.Nerden bilebilirim başka.İkisinin arasında da hissedilen bir etki farkı var.Bu sebeple cemre markasını test edeceğim.İsteyen testi bekleyebilir,ona göre alır alacağını.İsteyen beklemez ucuz marka alır.İsteyen de bu yönteme saygı duymaz.Ben test etmeye başladım.Sonuçlarını buraya yazacağım.Bu arada da lütfen parazit yapmayın.Beğenmiyorsanız kullanmayın.Ama burayı takip edenlere de müsade edin

Reklamlara Parazite devam arkadaşım hiç kusura bakma. Hala marka ısrarının devam ettiğinin farkındasın değilmi? Bana dikkatli okuma dersi vermeden, temelsiz atmamaya çalışsan daha iyi olmaz mı? Madem yapılmış bir test yada bilinen bir durum yok, diğer markaların sahteliği, yıllarını aktarlığa vermiş abinin bir fikri olmuyormu? Her aktar farklı yorumlar yapabilir.
    Senin aldığın diğer markayı bilememde piyasada satılan ürünlerin hepsini sahte, bir tek sizinkini gerçek ilan etmek; ya bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır ya da insanları salak yerine koymaktır.

Hala aynı şeyleri söylüyorsun ama buradan şunu anlıyorum ki sen hakikaten okuduğunu anlamıyorsun.Çok kısa ve net yazıyorum bu sefer umarım anlarsın.Ben çay ağacı yağını kullanarak bu dertten kurtulmaya çalışıyorum.Ne kullandığımı görmesi için ilgili arkadaşların da markasını yazıyorum çünkü kullandığım ürün bu.Buraya kadar problem yok sanırım.Tekrar yazıyorum.İsteyen istediğini kullansın.İstediği marka.Hatta isteyen çay ağacı ekip sonra da suyunu sıkıp kaynatarak yağını elde etsin ve kullansın.Hiç önemli değil.Ben bunu deneyeceğim ve sonuçlarını buraya yazacağım.Hatta şöyle diyelim.
    Ben Cemre markasını uygun gördüm.Kimse almasın bu markayı arkadaşlar.Hem çok pahalı hem de diğerlerinden farkı yok.Gereksiz yere paranızı harcamayın.Blue ocean ve defne diye markalar var hem de 7 lira gibi cüzi bir miktar.Alın onları kullanın.Ama tavsiye olarak bekleyin ben şifa bulursam o zaman alın.

• Profile picture of zeynep zeynep6p said 3 years, 12 months ago:

aslında üzerinden bir ay geçmeden yazmak istemedim ama sizleri dinleyince paylaşmadan da geçemedim…arkadaşlar çok basit bir yöntem duydum ne kaybederimki deyip (çünkü sıfır nerdeyse…) sirkeyi denedim 17.günde 5 siğilden hiç biri yok şu an…:))) bana da şaşırtıcı geliyor onca tedaviden sonra bunun işe yaraması mutluyumda tabi…kalıcı mı (aynı yerden tekrar çıkar mı) bilemem tabi çıkarsa da paylaşıcam sizinle…pamuğu sirkeye batırıp siğil olan yere koydum sabaha kadar kaldı sabah yıkadım (çamaşır tuttu pamuğu) ilk haftada yok oldular aslında şu an hiç pütürlükde hissedilmiyor…deneyin belki sizde de işe yarar ne maliyeti var ne reklam !!! hepimizi çok yorduğunu üzdüğünü biliyoruz zaten bu meselenin reklamsa da uygulamayız olur bence paylaşalım yaşadıklarımızı karar kişiye kalsın…çay ağacı yağını bile denerdim ben ne marka olursa olsun bu eziyet son bulsun die…ama sirke işi çözdü..:))))) sağlıklı gelecekler diliyorum hepimize…